Rotary club Celje

Rotarijsko leto 2017/2018

Dobrodošli na prenovljeni spletni strani našega Rotary cluba Celje. Z veseljem vas vabimo, da v prihodnosti spremljate naše akcije, dogodke in vse tisto, kar počnemo vse leto.

V 18 – tih letih delovanja smo v Rotary clubu Celje vedno sledili štirim rotarijskim vprašanjem, ki nas vodijo kot posameznike na poklicnih področjih ter kot družbeno odgovorne člane kluba.

Ali je res ?
Ali je pošteno do vseh ?
Bo spodbujalo prijateljstvo in dobro voljo ?
Bo v dobrobit vseh udeležencev ?

Nenehni »preizkus štirih rotarijskih vprašanj« je način preverjanja ali rotarijci delujemo skladno s sprejetimi načeli in cilji. Postavljamo si jih vedno in povsod – ko sprejemamo nove člane, ko snujemo nove projekte, ko preverjajo pomembnost, uporabnost, učinkovitost in dobronamernost svojih aktivnosti. Zastavimo si jih vedno takrat, ko želimo potrditve o pravilnosti svojih odločitev ali ko se soočamo z različnimi mnenji, pogledi, razmišljanji.

Manca Kragelj

PREDSEDNICA